Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Utwardzanie dróg gminnych

20 kwietnia 2018

W roku 2018 Gmina Żukowo planuje ułożenie łącznie ponad 50 tysięcy płyt Yomb. Około 50% stanowi deklarowany wkład z inicjatyw lokalnych.

Na początku lutego zakończył się nabór wniosków na lokalne inicjatywy w zakresie wspólnego utwardzania dróg gminnych płytami Yomb. Program obejmuje współudział Gminy Żukowo i zainteresowanych mieszkańców działających indywidualnie lub w komitetach, przedsiębiorców lub innych podmiotów, w celu umożliwienia utwardzania dróg gminnych, które nie zostały zaplanowane do modernizacji w budżecie Gminy na 2018 r.

Przyjęte zostały wszystkie wnioski spełniające wyznaczone warunki. Zgodnie z deklarowanym wkładem z inicjatyw lokalnych planuje się wbudowanie łącznie blisko 25 tys. płyt.

Ponadto z budżetu gminy, w tym również z funduszu sołeckiego ułożonych zostanie około 25 tys płyt m.in. w Rębiechowie, Przyjaźni, Leźnie czy Sulminie oraz w pozostałych miejscowościach, w których corocznie tą technologią utwardzane są drogi gminne.

Prace budowlane rozpoczęto na początku kwietnia. Zakończenie inwestycji planuje się na koniec września 2018 r., o ile pozwolą na to warunki pogodowe.  


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-04-20 14:20:45)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-04-20 14:26:05)
Liczba odwiedzin: 1538
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij