Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Ulice Pszenną w Baninie i Jarzębinową w Leźnie czeka remont

14 lipca 2020

Podpisano umowę na remont ulicy Jarzębinowej w Leźnie oraz ulicy Pszennej w Baninie. Będzie bezpieczniej i bardziej komfortowo. Prace wykona Spółka Komunalna Żukowo Sp. z o.o.

W przypadku obu odcinków do zadań wykonawcy należeć będzie przede wszystkim sporządzenie projektu technicznego jezdni oraz realizacja robót budowlanych drogi o nawierzchni z kostki betonowej długości ok. 480m (Banino) oraz ok. 670m (Leźno).

Koszt prac to 519 060,00 zł w przypadku Banina i 733 080,00 zł w przypadku Leźna. Zadania zostaną zrealizowane przy pomocy dofinansowania w wysokości 50% w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

Na tym nie kończą się prace realizowane w Baninie w najbliższym czasie. Przy ul. Pszennej powstanie chodnik na długości planowanej do remontu drogi, w tym część prac zostanie dofinansowana ze środków przekazanych do dyspozycji sołectwa Banino w wysokości 100 tys. zł. W Baninie rozbudowana zostanie również sieć kanalizacji sanitarnej. O tym zadaniu więcej można przeczytać tutaj: https://www.zukowo.pl/Ogromny_projekt_bedzie_jeszcze_wiekszy_Kolejne_20_km_kanalizacji_powstanie_w_Baninie_Miszewie_Miszewku_i_Dabrowie,27,6116


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-07-14)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij