Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Sukces projektu PROSUMENT – potwierdzony kontrolą jednostki zarządzającej

20 kwietnia 2018

„Jesteśmy dumni z efektów kontroli, która potwierdziła zasadność oraz prawidłowość realizacji przedsięwzięcia. Było to zadanie niezwykle złożone i trudne, zwłaszcza że byliśmy jedną z pierwszych gmin realizujących na tamten czas pionierski projekt. Takie działania są niezbędne z racji prawidłowości przebiegu inwestycji szczególnie w okresie trwałości przedsięwzięcia” powiedziała Sylwia Laskowska – Bobula – Zastępca Burmistrza Gminy Żukowo

Gmina Żukowo przeszła pozytywną kontrolę realizacji przedsięwzięcia pn.: „Instalacja odnawialnych źródeł energii na budynkach mieszkalnych w gminie Żukowo” współfinansowanego z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Kontrola prowadzona była w Urzędzie Gminy w Żukowie oraz na terenie gminy w miejscach montażu rozproszonych instalacji odnawialnych energii do produkcji energii elektrycznej i ciepła, na potrzeby gospodarstw domowych.

Przypominamy, że w 2016 roku gmina przeprowadziła montaż 32 instalacji, w tym kolektorów słonecznych, paneli fotowoltaicznych i pompy ciepła.

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w latach 2015-2016 w sumie zawarł 9 umów na dofinansowanie przedsięwzięć realizowanych w ramach programu PROSUMENT, z czego projekt Gminy Żukowo znalazł się w pierwszej trójce i był pierwszym realizowanym w Województwie Pomorskim z udziałem funduszy kierowanych do jednostek samorządu terytorialnego z udziałem mieszkańców.


Liczba odwiedzin: 860
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij