Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Spichlerz już z kompletem nagłośnienia i oświetlenia

17 lipca 2020

Znacznie podniosą jakość organizowanych wydarzeń i zdecydowanie przyczynią się do lepszego odbioru koncertów, spektakli innych imprez organizowanych w Centrum Kultury Spichlerz. Za nami odbiór nagłośnienia, oświetlenia i elementów sceny w zmodernizowanym Spichlerzu.

Za zadanie odpowiedzialna była firma SoundTrade Mirosław Stępiński z Piaseczna. Dostawa i montaż zakończyły się 15 lipca tego roku. Za nami już także odbiór końcowy. Koszt zadania to niemal 1,2 mln zł.  Pieniądze na ten cel w całości pochodzą z budżetu Gminy Żukowo. Wśród zakupionego sprzętu znaleźć można m.in. monitor sceniczny, głośniki wysoko i nisko tonowe, mikrofony, konsoletę audio, centralę miksującą, konsoletę oświetleniową, monitory multimedialne, projektor z ekranem, itp.

- Nowe oświetlenie i nagłośnienie pozwolą nam podnieść nasze imprezy na wyższy poziom, dają nowe możliwości i doskonale uzupełnią się ze zmodernizowanym spichlerzem – mówi Aleksandra Rogalewska-Kania, dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie. – Już teraz zapraszam Państwa na wydarzenia, które się tu odbędą.  


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-07-17)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij