Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Prezenty na Dzień Dziecka dla żukowskich czworaczków

11 czerwca 2018

Z okazji Dnia Dziecka Burmistrz Gminy Żukowo wraz z pracownikami GOPS odwiedził z prezentami pierwsze żukowskie czworaczki - Kingę, Magdalenę, Marię i Józefa.

Zgodnie z wcześniejszą deklaracją, regularnie organizowana jest pomoc dla państwa Bisewskich. Rodzice, Katarzyna i Mateusz z okazji Dnia Dziecka otrzymali dla swoich maluchów foteliki do karmienia oraz zestaw kubeczków i sztućców.

Przypomnijmy, czworaczki Magdalena, Józio, Marysia i Kinga przyszły na świat 19 października 2017 roku. 22 listopada Wojciech Kankowski Burmistrz Gminy Żukowo  wraz z kierownik GOPS przekazał dwa najnowsze wielofunkcyjne modele wózka dla bliźniąt oraz ciepłe śpiworki, a także Album pierwszego roku (Albùm Pierszégò Rokù) z dedykacją dla każdego dziecka.

Zorganizowana została także pomoc długoterminowa w formie wykwalifikowanej opiekunki, która wspomaga rodziców w codziennej opiece nad czwórką niemowlaków. Ponadto, aby zaoszczędzić rodzicom czasu w chodzeniu po urzędach, zgromadzone zostały informacje o wszelkich dostępnych im ustawowo - z racji narodzin maluchów – środkach.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-06-11 11:13:11)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-06-11 11:15:55)
Liczba odwiedzin: 1008
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry



Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij