Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Podpisano umowę na modernizację energetyczną kolejnych budynków szkół podstawowych!

22 maja 2018

Firma RenCraft Sp. z o.o. będzie wykonawcą „Kompleksowej modernizacji energetycznej budynków stanowiących własność Gminy Żukowo”.

16 maja br. Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski podpisał umowę z Wykonawcą wyłonionym w drodze przetargu nieograniczonego. W ramach realizacji zadania zostaną wykonane prace remontowe w Szkole Podstawowej w Chwaszczynie i w Szkole Podstawowej w Skrzeszewie. Wynikiem prowadzonej modernizacji będzie podniesienie efektywności energetycznej budynków oraz zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych.

- Jesteśmy zadowoleni z wyników przetargu - powiedziała Sylwia Laskowska - Bobula Zastępca Burmistrza Gminy Żukowo. - Współpracowaliśmy już z firmą RenCraft przy okazji modernizacji szkoły w Leźnie. Liczymy na podobny efekt – dodaje Laskowska – Bobula.

Prace remontowe, zgodnie z zawartą umową, rozpoczną się 23 maja i potrwają do 30 września br. Wartość planowanych robót w szkole w Chwaszczynie to 2.399.000,00 zł, natomiast w szkole w Skrzeszewie to 1.320.000,00 zł.

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 10 Energia, Działania 10.01 Efektywność energetyczna – mechanizm ZIT, Poddziałanie 10.01.01 Efektywność energetyczna – mechanizm ZIT – wsparcie dotacyjne dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-05-22 13:55:55)
Informację zmodyfikował(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2018-05-22 14:08:50)
Liczba odwiedzin: 809
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij