Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Komunikaty i ogłoszenia

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Ogłoszenie o naborze do konkursu na operatora projektu

5 lipca 2018

Burmistrz Gminy Żukowo ogłasza otwarty konkurs ofert na wybór operatora konkursu na dotacje w ramach regrantingu na realizację zadań publicznych Gminy Żukowo w 2018 roku z zakresu "Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego” oraz „Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej”.

W ramach konkursu wyłoniona zostanie organizacja pozarządowa - operator projektu, któremu Gmina Żukowo zleci organizację konkursu dotacyjnego – regranting dla organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na wspieranie zadań z zakresu „Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego” oraz „Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej”.

Ofertę wraz z załącznikami można składać:

  • osobiście do w Urzędzie Gminy w Żukowie, ul. Gdańska 52 w Biurze Obsługi Klienta /w dni robocze: w poniedziałki i we wtorki w godzinach: 7.30. – 17.00; w środy i czwartki w godzinach 7.30. – 15.30, w piątki w godzinach 7.30.-15.00/
  • w wersji papierowej wysłanej pocztą na adres: Urząd Gminy w Żukowie, ul. Gdańska 52, 83-330 Żukowo.
  • W przypadkach dostarczenia ofert, określonych w pkt a oraz b należy dopisać na kopercie: „Konkurs dotacyjny – regranting”.

Termin składania ofert upływa z dniem 26.07.2018 r. (w przypadku ofert wysyłanych pocztą decyduje data wpływu do Biura Obsługi Klienta Urzędu Gminy w Żukowie). Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane ani odsyłane adresatowi.

Więcej informacji w załączniku.

Pliki do pobrania:


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-07-05 14:15:57)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-07-05 14:16:54)
Liczba odwiedzin: 283
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij