Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Nawierzchnie asfaltowe w gminie Żukowo

4 lipca 2018

27 czerwca Zastępca Burmistrza Sylwia Laskowska-Bobula zawarła umowy na zaprojektowanie i wykonanie nawierzchni asfaltowych w następujących lokalizacjach gminy Żukowo:

  • Część I - wykonanie nawierzchni asfaltowych w Sulminie na działkach 6/1 i 6/2, w Skrzeszewie Żukowskim na ul. Łąkowej i Dworskiej, w Łapinie Kartuskim  na ul. Sosnowej oraz w Leźnie na ul. Pałacowej. Koszt realizacji inwestycji to 734.318,61zł.
  • Część II - wykonanie nawierzchni asfaltowych w Przyjaźni na ul Słonecznej i Dworcowej, w Borkowie na ul. Jeziornej, w Glinczu na ul Wierzbowej, w Chwaszczynie na ul. Mickiewicza. Koszt realizacji inwestycji to 988.110,66zł.

Zadanie obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej (termin realizacji lipiec/sierpień) oraz wykonanie nawierzchni asfaltowych (rozpoczęcie robót budowlanych planuje się na przełomie sierpnia i września). Wszystkie odcinki dróg oprócz ul. Łąkowej w Skrzeszewie, finansowane są w części ze środków funduszu sołeckiego.

Wykonawcą prac jest Przedsiębiorstwo drogowo-mostowe DROMOS Sp. z o.o. ul. Gdańska 26 w Kartuzach. Termin zakończenia inwestycji planuje się na 31.10.2018 r.

[tekst: Natalia Piotrzkowska]


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-07-04 10:20:28)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-07-04 10:22:20)
Liczba odwiedzin: 1178
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij