Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
[logo w formacie jpg.] I Sesja Młodzieżowej Rady Gminy w Żukowie - powiększ

I Sesja Młodzieżowej Rady Gminy w Żukowie

15 maja 2018

22 maja 2018 roku o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Żukowie odbędzie się I sesja Młodzieżowej Rady Gminy w Żukowie zgodnie z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie I Sesji Młodzieżowej Rady Gminy w Żukowie

2. Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego Młodzieżowej Rady Gminy w Żukowie.

3. Złożenie ślubowania przez radnych Młodzieżowej Rady Gminy w Żukowie:

„Ślubuję uroczyście jako radny pracować dla dobra i pomyślności młodzieży Gminy Żukowo, działać zawsze zgodnie z prawem oraz z interesami młodzieży, godnie i rzetelnie reprezentować swoich wyborców”.

4. Wybór Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Gminy w Żukowie.

5. Wybór Wiceprzewodniczących Młodzieżowej Rady Gminy w Żukowie.

6. Wybór Sekretarza Młodzieżowej Rady Gminy w Żukowie..

7. Wolne głosy i wnioski.

8. Zakończenie obrad.

Młodzieżowa Rada Gminy w Żukowie liczy 15 radnych w wieku 12-18 lat, którzy wybrani zostali podczas wyborów do Młodzieżowej Rady Gminy z dnia 22 stycznia br.

Do zadań MRG należy opiniowanie projektów uchwały Rady Miejskiej regulujących sprawy istotne dla środowiska młodych, postulowanie do władz gminy w sprawach dotyczących młodzieży, inicjowanie działań dotyczących młodzieży, jak również podejmowanie działań propagujących cele Rady, szczególnie w zakresie upowszechniania idei samorządowej.

Celem Młodzieżowej Rady Gminy jest inspirowanie i koordynowanie inicjatyw młodzieży, prowadzenie działalności informacyjno-doradczej oraz nawiązywanie współpracy z krajowymi oraz zagranicznymi organizacjami, których cele pokrywają się z celami Rady Miejskiej. Młodzież działająca w strukturach Młodzieżowej Rady Gminy będzie brała czynny udział w cyklicznych spotkaniach informacyjnych z Burmistrzem Gminy Żukowo oraz radnymi Rady Miejskiej.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2018-05-15 09:42:08)
Informację zmodyfikował(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2018-05-15 09:54:07)
Liczba odwiedzin: 323
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij