Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Budowa ul. Wrzosowej w Łapinie Kartuskim z dofinansowaniem

4 czerwca 2020

Dobra wiadomość dla mieszkańców Łapina Kartuskiego. Jeszcze w tym roku ul. Wrzosowa przejdzie modernizację. Na to zadanie Gmina Żukowo pozyskała dofinansowanie w kwocie 91 860,00 zł od marszałka województwa pomorskiego.

Dzięki inwestycji odcinek długości 550 m i szerokości 4 m zostanie przebudowany z korzystaniem płyt drogowych YOMB.

Zadanie realizowane będzie dzięki dofinansowaniu przyznanemu na budowę i modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych ze środków budżetu Województwa Pomorskiego. Gmina Żukowo mogła ubiegać się o nie więcej niż 50% wartości zadania i wnioskowała o 100 tys. zł. Finalnie przyznano 91 860,00 zł dofinansowania. Jedna Gmina mogła aplikować o wsparcie w ramach jednego zadania.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-06-05)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij