Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Modernizacja ul. 3-go Maja w Żukowie w ramach rewitalizacji

24 stycznia 2018

23 stycznia 2018 r. podpisano umowę na zaprojektowanie i wykonanie prac związanych z modernizacją ul. 3-go Maja w Żukowie.

Zawarcie umowy oznacza przystąpienie do realizacji kolejnego zadania w ramach realizowanego przez Gminę Żukowo projektu pod nazwą „Rewitalizacja starego centrum Żukowa” dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Wykonawcą prac budowlanych o wartości 839.799,72 zł brutto jest firma budowlano – drogowa MTM S.A. z Gdyni.

Roboty budowlane planuje się zrealizować w terminie do końca sierpnia
2018 r. Inwestycja przewiduje zmodernizowanie ulicy 3-go Maja w zakresie nawierzchni jezdni i chodników, wykonanie stylowego oświetlenia typu parkowego oraz dostawę i montaż elementów małej architektury, w tym m.in. ławek i koszy na śmieci.

Wykonanie powyższych prac spowoduje uatrakcyjnienie historycznego centrum oraz poprawę bezpieczeństwa ruchu pieszych.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2018-01-24 15:33:09)
Informację zmodyfikował(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2018-01-24 15:41:21)
Liczba odwiedzin: 1541
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij