Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
[baner w formacie jpg.] Bon opiekuńczy - powiększ

Coraz więcej wniosków o „Bon opiekuńczy”

11 października 2017

Świadczenie pieniężne pod nazwą "Bon opiekuńczy", wypłacane rodzicom korzystającym z usług żłobków lub klubów dziecięcych, cieszy się dużym zainteresowaniem.

Od początku 2017 roku do urzędu wpłynęło 155 wniosków o przyznanie świadczenia. W tym okresie wydano 111 pozytywnych decyzji dla rodziców korzystających z usług żłobków oraz 42 decyzje na dzieci w klubach dziecięcych. Do końca września wypłacono łącznie rodzicom maluszków kwotę 88 tys. złotych.

Informujemy również, że od 5 października weszła w życie zmiana do uchwały regulującej przyznawanie bonu. Umożliwia ona ubieganie się o świadczenie rodzicom, którzy mieszkają na terenie gminy Żukowo, ale korzystają z usług placówek spoza gminy.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2017-10-11 13:29:36)
Informację zmodyfikował(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2017-10-11 14:23:10)
Liczba odwiedzin: 525
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij